Warning: call_user_func_array() [function.call-user-func-array]: First argument is expected to be a valid callback, '' was given in /data/wwwcust/le10-149/html/speditionen/wp-includes/class-wp-hook.php on line 286

Warning: call_user_func_array() [function.call-user-func-array]: First argument is expected to be a valid callback, '' was given in /data/wwwcust/le10-149/html/speditionen/wp-includes/class-wp-hook.php on line 286

 

Home


Oferta

Links

Rusi

Punonjësit tanë janë native speakers

Në dispozicionin tonë amtare vetëm për të ulur. Kështu, klientët tanë të përfitojnë nga tregu i tyre- dhe njohja e vendit dhe për të marrë një cilësi të lartë dhe këshilla të ekspertëve.

Ne përshtatur ofertën tonë për nevojat tuaja!

Çdo Pyetjet? Ne jemi të lumtur për t'iu përgjigjur.

Për rusisht-folëse vendet që ju intereson

Frau Frau Olga Chervinski

Telefon 09281 1401922

Email olga@ost-europa.deNe shpeshta fushat e mëposhtme:

Malet Ural : Magnitogorsk Chelyabinsk Omsk Yekaterinburg, Ufa
Siberi: Novosibirsk Tomsk Kemerovo
Republikat: Tatarstani, Bashkortostan, Komi, Karelia
Unaza e Artë: Rostov Veliky, Yaroslavl, VladimirInformacione mbi qendrat e mëdha në Rusi

MOSKË

Produktion von

– Machine Tools

– Përpunim mekanik

– Industria elektrike

– Prodhimi Stock

– Industria e automobilave

– GERATEBAU

– Metalurgji

– Dritë, Automjet, Ndërtime, Kimi- dhe industritë petrokimike

– Qyteti është një qendër e madhe e kompleksit ushtarako-industrial.

Kaliningrad

Produktion von

– industria kimike

– Inxhinieri

– Industria Mobilje

– Prodhimi i instrumenteve muzikore

– Lokacioni për industrinë e ndërtimit të anijeve

– Flota e peshkimit

– Car Mount për BMW dhe AKI.

PETERSBURG

Produktion von

– Ndërtim anijesh

– Inxhinieri

– Eisbrecherbau

– Radioelectronics (sidomos në ajër- Hapësirë ​​ajrore)

– Inxhinieri Mekanike pushtet

– Prodhimit pajisje mjekësore

– Mjekësia Parandaluese

– Inxhinieri ekologjike

– Industria Mobilje

– Industria e ushqimit (u.a. BALTIKA Birraria)

– -rafinimi i naftës industri

– Turizëm

Mallra

Zhavorr

Gur ranor

Torfe


Rostov-on-Don

Produktion von

– Industria e përpunimit të drurit

– radio-elektronike, fabrika elektrike dhe kimike

– Rajoni Bujqësore e Rusisë

– Steinkohlebau

SAMARA

– Raketë


Orenburg

Produktion von

– Inxhinieri

– Industria e ushqimit

– Industria e tekstilit

– Prodhimit të gazit

Worldwide helium është vetëm 3 Pikat e Fitoreve nga helium pasur gazit natyror. Cryor në Orenburgut ofron cryogenic lëngshme helium në Messer Group, die 3 Operon magazinë prodhimi në Evropë.

Chelyabinsk

Produktion von

• lidhjeve hekur, Lëndë gërryese, Elektrodat, Çelikë Stainless

• Wire, Tuba të mëdha (tek 1220 mm diametër)

• makineri të rënda- dhe pajisjet: Mjet, Ndërtimi i rrugëve, Prodhimi i naftës, Vinça elektrike, Ujitje, Watches, Radiot, Heaters, Instrumentet matëse

• traktorë e Tscheljabinski Traktorny Sawod

• vemje traktor

• mallrat e kimike dhe të lehta- und NahrungsmittelindustrieEkaterinburg

Produktion von

– Industria metalike

– Inxhinieri

– Përpunimin e metaleve dhe shkrirjes

– Prodhimi i ushqimit

– Njoftime

– industria kimike

Permanent

Produktion von

– Turbinat Aircraft

– Kimi

– Njoftime

– Elektronikë.

NOVOSIBIRSK

Produktion von

– Industria e Mbrojtjes

– Avion

– Inxhinieri

– Makineri bujqësore

– Industria metalike (E zezë- dhe jo ngjyra-ngjyra metalurgji)

– Elektrik

– Elektronikë

– industritë kimike dhe farmaceutike, Leicht- dhe industrisë ushqimore, Materiale Ndertimi